Batuudi rent

 Batuudi rent kestab kokku kuni 10 tundi, kuid palume oma klientidel arvestada, et rendiaeg võib väheneda või pikeneda sõltuvalt vihma ja tuule esinemisest ning Peotuju.ee teiste teenuste tellimuste ja logistika tõttu. Täname mõistva suhtumise eest! 

Ei sisalda. Väiksematele batuutidele on võimalik ise järgi tulla meie lao aadressile. Suuremate batuutidega peab arvestama, et need ei mahu väikestesse autodesse ja nende vedamiseks on tarvis järelhaagist, kaubikut või mahtuniversaali. Soovi korral saab tellida transpordi.

Sisaldab 2 korda sõitmist teie asukohta. Toome batuudi kohale, paigaldame ja sama päeva õhtul tuleme ka järele.

Transpordi ja paigalduse tasu on määratud asukohapõhiselt. Tutvu hinnakirjaga SIIN.

Broneeringute muutmine ja tühistamine on Teie jaoks tasuta. Kui tühistate broneeringu hiljemalt 2 tundi enne kokkulepitud aega, kuulub ettemaks Teile koheselt tagastamisele. Hilisemal tühistamisel peab tasuma 50% tellimuse hinnast. Kirjutage meile e-mail, helistage või kirjutage Messengeri. Kui batuut on juba kliendi aadressile toodud, siis enam tellimust ei tühistata. 

Jah, on küll, kui need on õigesti paigaldatud. Meiepoolsel paigaldusel kinnitame batuudid 40 cm vaiadega maasse ning vajadusel turvame lisakinnitustega. Batuudi külgedel on selleks spetsiaalsed aasad. Vajadusel kasutame spetsiaalseid spiraalseid vaiasid, mis tulevad maa seest lahti ainult siis, kui neid välja keerata.

Batuudid paigaldame murupinnasele. Kõige parem asukoht batuutide paigaldamiseks on täiesti tasane pehme rohupinnas, kus puuduvad juured, kivid ja praht. Üldiselt saab mõne kivi ja toika liigutamisega muuta ala sobivaks. 

JAH saab! Batuute saab kasutada siseruumides, kui lagi on piisavalt kõrge ja ruum piisavalt suur, et batuut ära mahutada. Suuremad atraktsioonid mahuvad ainult aulasse, võimlasse või auditooriumi.

Väiksemaid batuute üldiselt ei ole vaja toas kinnitada, kuna tegemist on sileda pinnaga. Siiski tuleb veenduda, et batuut ei oleks asetatud teravate nurkadega mööbli vahetusse lähedusse. Batuut tuleb paigaldada tühjale pinnale.

Ei tohi! Kui broneeringupäeval sajab tugevat vihma, siis broneering tühistatakse ja ettemaks kuulub koheselt tagastamisele.